Sklep

Alle > Księgarnia > E-booki > E-Beletrystyka

Sehnsucht FC BayernSklep cena

Stan Nowy
Dostępność W magazynie
Cena 47.99 zł
Następne Trzydziesty kilometr. Powieść
Opis :

Als Elfjähriger sah Armin Radtke zum ersten Mal den FC Bayern spielen. Über 850 Stadionbesuche später blickt er auf eine erstaunliche Fankarriere zurück. Er folgte seinem Verein zu Freundschaftsspielen in der Provinz ebenso wie zu Galaauftritten auf europäischer Bühne. In 31 Ländern erlebte er span..

Aufgaben und Lösungen aus Ersten Juristischen Staatsprüfungen in Bayern im Öffentlichen Recht
Aufgaben und Lösunge
Fc Bayern Christian Falk
Fc Bayern Christian
111 Gründe, Bayern München zu hassen
111 Gründe, Bayern M
Bluza adidas FC Bayern Training Top M HU1280, Rozmiar: L
Bluza adidas FC Baye
Koszulka adidas FC Bayern Training JSY M HU1281, Rozmiar: L
Koszulka adidas FC B
Bluza adidas FC Bayern Swt Top M HA2544, Rozmiar: XL

Als Elfjähriger sah Armin Radtke zum ersten Mal den FC Bayern spielen. Über 850 Stadionbesuche später blickt er auf eine erstaunliche Fankarriere zurück. Er folgte seinem Verein zu Freundschaftsspielen in der Provinz ebenso wie zu Galaauftritten auf europäischer Bühne. In 31 Ländern erlebt

Sehnsucht FC Bayern

Opis: Als Elfjähriger sah Armin Radtke zum ersten Mal den FC Bayern spielen. Über 850 Stadionbesuche später blickt er auf eine erstaunliche Fankarriere zurück. Er folgte seinem Verein zu Freundschaftsspielen in der Provinz ebenso wie zu Galaauftritten auf europäischer Bühne. In 31 Ländern erlebte er spannende und kuriose Abenteuer, wie sie nur eingefleischten Fußball-Globetrottern widerfahren. Zugleich nutzte er die oft endlosen Fahrten, um intensiv über sein Fan-Dasein, den Profifußball und den FCB nachzudenken. Radtkes Biografie weckt lebhafte Erinnerungen und beweist: Wahre Bayern-Fans sind mindestens so leidenschaftlich und verrückt wie die Anhänger anderer Mannschaften. Ihr Club ist erfolgreich, doch sie sind weit mehr als »Erfolgsfans«. Sehnsucht FC Bayern jest dostępny w sprzedaży w kategorii księgarnia ( E-booki ) [ E-Beletrystyka ] w cenie 47 zł i 99 gr (czterdzieści siedem złoych i dziewięćdziesiąt dziewięć groszy), Marka tego produktu jest nieznana.. Produkt jest nowy, a oferta jest dostępna na sprzedaż po kliknięciu w kup teraz lub w przycisk więcej informacji. Numer oferty : 2539999. Następna oferta to Trzydziesty kilometr. Powieść. Tą ofertę wyświetlono pięć razy.
Numer dostawcy44084
ID613059c0-9672-40ce-a405-61f6baab2000
Ostatnia zmiana1675140793063
WalutaPLN
Dostępność1
KategoriaKsięgarnia/E-booki/E-Beletrystyka
Numer produktu2539999
Wyświetleń5
Oferta sklepuZobacz ofertę sklepu
AutorArmin Radtke
ISBN9783895338359
WydawnictwoDie Werkstatt
Rok wydania2015
FormatEPUB, MOBI(Kindle)
Abonament6.99
Podobne Zobacz więcej KUP TERAZ

Snails, Zestaw lakierów Mini,

Snails, Zestaw lakierów Mini, UNICORN, 3 szt. Lakiery do paznokci marki Snails zapewnią Twoim pociechom wspaniałą zabawę na długie godzi..

Podobne Więcej KUP TERAZ

Odexim - krem na rano, nużyca

Odexim - krem na rano, nużyca. Zalety kremu Odexim na rano oparty na naturalnych składnikach aktywnych, regeneruje skórę,..

ZESTAW - KOMPLET KLOCKÓW HAMU

ZESTAW - KOMPLET KLOCKÓW HAMULCOWYCH [FOMAR].  Grubość[mm]: 19 Szerokość [mm]: 139 Wysokość [mm]: 64.1 System hamulcowy: Bendix Numer W..

TRI-BIO, Środek do czyszczenia

TRI-BIO, Środek do czyszczenia dywanów i tapicerek, 420ml. Probiotyczny środek do czyszczenia dywanów i tapicerki.  Profesjonalny środek czyszczący, ..

Pirelli SCORPION WINTER 315/40

Pirelli SCORPION WINTER 315/40R21 111V 3PMSF MO.  Opony Pirelli to opony należące do klasy premium. Najwyższy poziom technologii zastosowa..

Sukin, OIL BALANCING, Normaliz

Sukin, OIL BALANCING, Normalizujący-matujący krem do twarzy z aktywnym węglem, 125 ml. Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej. Z..

Atopicin - mazidło do suchej s

Atopicin - mazidło do suchej skóry atopowej. Gęsty produkt w postaci kremu natychmiast natłuszcza, powlekając skórę ochronną warstwą. M..

SUKIN, SIGNATURE, Intensywnie

SUKIN, SIGNATURE, Intensywnie nawilżająca maska do twarzy, 100 ml. Intensywnie nawilżająca maska na bazie naturalnych ekstraktów oraz maseł, w tym masła mang..

Strialys - serum na rozstępy

Strialys - serum na rozstępy. Co zyskasz stosując krem Strialys? zniwelujesz powstające rozstępy, zapobiegniesz powstani..

Lorem Vit - Na Prostatę

Lorem Vit - Na Prostatę. Stosowany profilaktycznie naturalny suplement usprawnia funkcjonowanie układu moczowego, d..

Lakier do paznokci, Top Coat,

Lakier do paznokci, Top Coat, 10,5 ml. Top coat do paznokci marki Snails zapewnią Twoim pociechom wspaniałą zabawę na długie godz..

Snails, Lakier do paznokci, Mi

Snails, Lakier do paznokci, Mini Aloha Lava - Play, 7 ml. Safe Nail Polish to gra dla dzieci. Naturalne lakiery do paznokci pozwala twoim dzieciom p..

Yope, Mydło w płynie, Wanilia

Yope, Mydło w płynie, Wanilia i Cynamon, 500 ml. Nawilżające mydło w płynie o zapachu wanilii z cynamonem. Zawiera aż 98% składników pochod..

Friendly Organic, Tlenowy wybi

Friendly Organic, Tlenowy wybielacz w proszku, Bleach, 500g. Intensywny wybielacz tlenowy na bazie składników roślinnych o pojemności 500 gram. Zapewni..

Coslys, Odświeżająca mentolowa

Coslys, Odświeżająca mentolowa pasta do zębów, 100g. Połączenie olejków eterycznych mentolowego oraz z mięty pieprzowej daje odświeżającej paśc..

Atopicin - zestaw do ciała do

Atopicin - zestaw do ciała do skóry atopowej. Skład 1 – Szampon INCI: Aqua, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis (Sw..

Frashe - serum do biustu

Frashe - serum do biustu. Co zyskasz stosując krem Frashe? zadbaną i wypielęgnowaną skórę piersi, uniesiony biust, j..

Atopicin - balsam do mycia cia

Atopicin - balsam do mycia ciała do skóry atopowej. Delikatność składu i przeprowadzone testy laboratoryjne potwierdzają bezpieczeństwo produk..

Odexim - płyn oczyszczający tw

Odexim - płyn oczyszczający twarz, nużyca. Co zyskasz stosując płyn oczyszczający Odexim? dogłębnie oczyścisz skórę z roztoczy i bakt..

Orientana, Maska do twarzy z n

Orientana, Maska do twarzy z naturalnego jedwabiu ze śluzem ślimaka, 1 szt.. Maska na twarz wykonana z naturalnej jedwabnej tkaniny, nasączona wyciągiem ze śluzu ślima..

Etui Crossbody Do XIAOMI REDMI

Etui Crossbody Do XIAOMI REDMI K30 5G Case Sznurek.  Etui Crossbody Do XIAOMI REDMI K30 5G Case Sznurek Accessories 4You ⭐ETUI CASE CROSSBODY..

Acnerose – krem na dzień, trąd

Acnerose – krem na dzień, trądzik różowaty. Co zyskasz stosując krem na dzień Acnerose? doskonałe nawilżenie skóry, zmniejszenie podra..

Seborh - szampon na łojotokowe

Seborh - szampon na łojotokowe zapalenie skóry. Zalety szamponu Seborh przynosi odczuwalną ulgę już od pierwszego użycia, silnie odżywia, ..

Etja, Olej z Wiesiołka BIO, 50

Etja, Olej z Wiesiołka BIO, 50ml. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B i E.Działa przeciwzapalnie, bakteriobó..

ZESTAW - KOMPLET KLOCKÓW HAMULCOWYCH [FERODO].  Strona montażu w pojeździe: oś tylna Grubość[mm]: 16.8 Oznaczenie kontrolne: R90 Homolog..

Lorem Vit - Lekka Głowa

Lorem Vit - Lekka Głowa. Suplement wskazany jest przy dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia – bólach napięci..

ETUI CLEAR DO OPPO RENO 8 5G B

ETUI CLEAR DO OPPO RENO 8 5G BEZBARWNE OCHRONNE.  ETUI CLEAR DO OPPO RENO 8 5G BEZBARWNE OCHRONNE Accessories 4You ⭐Etui PRZEŹROCZYSTE, Cl..

Atopicin - krem do twarzy na n

Atopicin - krem do twarzy na noc, skóra atopowa. Zawartość wyciągów roślinnych i olejów skutecznie łagodzi uczucie pieczenia, świądu i ścią..

Bio-D, Skoncentrowany płyn do

Bio-D, Skoncentrowany płyn do mycia toalet, 750ml. Skoncentrowany, łatwy w użyciu płyn do czyszczenia toalet usuwa brud i kamień z powierzchn..

Yope, Żel pod prysznic, Yunnan

Yope, Żel pod prysznic, Yunnan, 400 ml. Naturalny, regenerujący żel pod prysznic. Jego zapach jest orzeźwiający i pobudzający jak ..

Abonament sklep online, ceny, opinie, allegro

W naszym sklepie przeglądasz obenie Abonament na sprzedaż w ketegorii Kosmetyki > Ciało > Żele pod prysznic. możesz zakupić tą ofertę w cenie 47.99 złotych [$11 dolarów] [€10 euro]. Sprawdź aktualną cenę oraz dostępność klikając w przycisk więcej informacji. Dla większości ofert koszt wysyłki jest darmowy a czas oczekiwania od 1 do 3 dni roboczych.

Allee.pl - Twoja platforma handlowa z szerokim wyborem produktów i ofert od najpopularniejszych marek!

Allee.pl, to nie tylko platforma handlowa z szerokim wyborem produktów i ofert, ale również miejsce, gdzie znajdziesz produkty od najpopularniejszych marek dostępnych w Polsce. Zróżnicowany asortyment obejmuje produkty od renomowanych producentów, których zaufanie zdobyły na przestrzeni lat. Oto niektóre z marek, które znajdziesz na Allee.pl:

Korzystając z Allee.pl, masz pewność, że produkty pochodzą od renomowanych marek, gwarantując wysoką jakość i zadowolenie z zakupów. Wybierz Allee.pl i ciesz się wygodą zakupów online, mając dostęp do szerokiej gamy marek i produktów na wyciągnięcie ręki!

Allee.pl z dumą prezentuje bogactwo marek z różnych kategorii, aby zaspokoić pragnienia nawet najbardziej wymagających klientów. Platforma umożliwia łatwe porównywanie i wyszukiwanie produktów z szerokiej gamy marek, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Wybierz Allee.pl i odkryj wszystko, czego potrzebujesz, od marek, którym ufasz!