Sklep

Alle > Budowa > Okna i drzwi > Drzwi zewnętrzne > Drzwi zewnętrzne wejściowe do mieszkania

Drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz Hermes Dąb Catania 90 Lewe NawadoorSklep cena NAWADOOR

1269.00 Drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz Hermes Dąb Catania 90 Lewe Nawadoor w sklepie
Producent NAWADOOR
Stan Nowy
Dostępność W magazynie
Cena 1269.00 zł
Następne Bloczek-kółko-rolka do liny 7 mm 50kg z uchem Standers
Opis :

Drzwi wewnątrzklatkowe Hermes w kolorze Dąb Catania są przeznaczone do montażu w blokach lub kamienicach. W zestawie znajduje się ościeżnica stała oraz zestaw niezbędnych okuć. Dodatkowym atutem drzwi są dwie ozdobne listwy, które sprawiają, że drzwi prezentują się elegancko i nowocześnie...


Drzwi wewnętrzne Dallas 2x4 70 P wiąz skandynawski / WC + tuleje wentylacyjne
Drzwi wewnętrzne Dal
Wizjer do drzwi regulowany 50 - 90 mm Patyna
Wizjer do drzwi regu
Drzwi harmonijkowe orzechowe 83x205 cm Rio Artens
Drzwi harmonijkowe o
Wizjer do drzwi regulowany 35 - 60 mm Patyna
Wizjer do drzwi regu
Uchwyt magnetyczny do drzwi matowy szczotkowany
Uchwyt magnetyczny d
Drzwi techniczne wewnętrzne ZK Ocynk 90 Prawe Ocynkowane Hormann
Drzwi techniczne wew

Drzwi wewnątrzklatkowe Hermes w kolorze Dąb Catania są przeznaczone do montażu w blokach lub kamienicach. W zestawie znajduje się ościeżnica stała oraz zestaw niezbędnych okuć. Dodatkowym atutem drzwi są dwie ozdobne listwy,  które sprawiają,  że drzwi prezentują się elegancko i nowocześni

Drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz Hermes Dąb Catania 90 Lewe Nawadoor

Opis: Drzwi wewnątrzklatkowe Hermes w kolorze Dąb Catania są przeznaczone do montażu w blokach lub kamienicach. W zestawie znajduje się ościeżnica stała oraz zestaw niezbędnych okuć. Dodatkowym atutem drzwi są dwie ozdobne listwy, które sprawiają, że drzwi prezentują się elegancko i nowocześnie. Drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz Hermes Dąb Catania 90 Lewe Nawadoor jest dostępny w sprzedaży w kategorii budowa ( Okna i drzwi ) [ Drzwi zewnętrzne ] w cenie 1269 zł i 00 gr (jeden tysiąc dwieście sześćdziesiąt dziewięć złoych i zero groszy), Marka tego produktu to NAWADOOR. Produkt jest nowy, a oferta jest dostępna na sprzedaż po kliknięciu w kup teraz lub w przycisk więcej informacji. Numer oferty : 1031837. Następna oferta to Bloczek-kółko-rolka do liny 7 mm 50kg z uchem Standers. Tą ofertę wyświetlono dziewięćdziesiąt trzy razy.
Ean5903021242877
Numer dostawcy22763
ID05352894-f860-47f5-bf0c-7383b838ed73
Ostatnia zmiana1675143024366
WalutaPLN
Dostępnośćin stock
Stannew
KategoriaBudowa > Okna i drzwi > Drzwi zewnętrzne > Drzwi zewnętrzne wejściowe do mieszkania
Numer produktu1031837
Wyświetleń93
Oferta sklepuZobacz ofertę sklepu
ProducentNAWADOOR
Podobne Zobacz więcej KUP TERAZ

Drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz Hermes Dąb Catania 90 Lewe Nawadoor sklep online, ceny, opinie, allegro

W naszym sklepie przeglądasz obenie Drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz Hermes Dąb Catania 90 Lewe Nawadoor na sprzedaż w ketegorii Budowa > Okna i drzwi > Drzwi zewnętrzne > Drzwi zewnętrzne wejściowe do mieszkania. możesz zakupić tą ofertę w cenie 1269.00 złotych [$279 dolarów] [€266 euro]. Sprawdź aktualną cenę oraz dostępność klikając w przycisk więcej informacji. Dla większości ofert koszt wysyłki jest darmowy a czas oczekiwania od 1 do 3 dni roboczych.

Allee.pl - Twoja platforma handlowa z szerokim wyborem produktów i ofert od najpopularniejszych marek!

Allee.pl, to nie tylko platforma handlowa z szerokim wyborem produktów i ofert, ale również miejsce, gdzie znajdziesz produkty od najpopularniejszych marek dostępnych w Polsce. Zróżnicowany asortyment obejmuje produkty od renomowanych producentów, których zaufanie zdobyły na przestrzeni lat. Oto niektóre z marek, które znajdziesz na Allee.pl:

Korzystając z Allee.pl, masz pewność, że produkty pochodzą od renomowanych marek, gwarantując wysoką jakość i zadowolenie z zakupów. Wybierz Allee.pl i ciesz się wygodą zakupów online, mając dostęp do szerokiej gamy marek i produktów na wyciągnięcie ręki!

Allee.pl z dumą prezentuje bogactwo marek z różnych kategorii, aby zaspokoić pragnienia nawet najbardziej wymagających klientów. Platforma umożliwia łatwe porównywanie i wyszukiwanie produktów z szerokiej gamy marek, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Wybierz Allee.pl i odkryj wszystko, czego potrzebujesz, od marek, którym ufasz!